فروشگاه آنلاین و اپلیکیشن اختصاصی با لوگو و نام برند خود را همینجا بسازید

لایف فست اولین فروشگاه اینترنتی ایران است که به هر کسب و کار صفحه فروشگاهی شخصی به همراه اپلیکیشن با لوکو وبرند کسب کار شما  ارائه میدهد این صفحه قابل ویرایش در اپلیکیشن اختصاصی فروشندگان لایف فست می باشد  و هر فروشگاه این قابلیت را دارد تا مشتریان خاص خود را داشته باشد و بتواند بنر و لوگو فروشگاهی خود را در کنار محصولات خود به نمایش بگذارد.

همچنین هر فروشگاه میتواند اطلاعات تماس ، شبکه های اجتماعی، شرایط و ضوابط و حتی بیوگرافی خود و امکانات بی شمار دیگری را در اختیار داشته باشد

لایف فست چگونه کار میکند؟

فروشندگان

فروشندگان به آسانی می توانند در لایف فست ، محصولات و خدمات خود را به صورت آنلاین به فروش برسانند

لایف فست

لایف فست بازار اینترنتی و پلتفرمی بی نظیر برای اتصال و ارتباط خریداران و فروشندگان به صورت آنلاین است.

خریداران

تمامی کاربران لایف فست می توانند بدون محدودیت زمانی و مکانی، در لایف فست ، کالاها را بررسی، انتخاب و خریداری کنند.

چرا فروش آنلاین ؟

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌هایی را به صاحبان کسب‌و‌کارها تحمیل می‌کند که محدودیت مخاطبان و مشتریان یکی از آن‌ها است. هر کسب و کار فیزیکی طیف بخصوصی از مشتریان را هدف قرار می‌دهد اما ممکن است فروشگاه‌های فیزیکی نتوانند مشتریان بالقوه‌ی خود را در نقاط مختلف کشور پیدا کنند. تبلیغات گسترده‌ی آنلاین و امکان خرید اینترنتی به گروه‌های مختلف، امکان می‌دهند کالای مورد نظر یک فروشنده را ببینند و در صورت نیاز آن را خریداری کنند. به این شکل فروش آنلاین برای بسیاری از تجارت‌ها نوعی توسعه‌ی بازار به حساب می‌‎آید.

تقریبا اغلب فروشگاه‌های فیزیکی در روزها و ساعات مشخصی از هفته فعال هستند. اما در فروشگاه‌های آنلاین هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد. هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات مربوط به محصولات مختلف را مطالعه کنید و هر وقت اراده کنید قادر خواهید بود از این فروشگاه‌ها خرید کنید. نکته‌ی دیگر اینجاست که برای هر اقدامی در فروشگاه فیزیکی، خودتان یا فروشنده‌هایی به نمایندگی از شما باید در فروشگاه حاضر شوند. این در حالی است که در فروشگاه آنلاین می‌توانید از هر نقطه‌ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید به ویرایش مطالب درون سایت بپردازید. به این شکل هر ساعت و هر روز از هفته در هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانید کالا بفروشید و اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کارتان را بررسی کنید.

بسیاری از کسب‌و‌کارهای فیزیکی نیازمند هزینه‌های اولیه‌ی سنگین هستند. در چنین تجارتی باید هزینه‌های زیادی بابت محل فیزیکی خاصی که از آن استفاده می‌کنید بپردازید. در کنار هزینه‌های مرتبط با اجاره یا خرید ملک باید هزینه‌هایی را هم صرف تسهیلات رفاهی کنید. اما در کسب و کارهای آنلاین می‌توانید تا حد قابل‌توجهی هزینه‌های مربوط به محل فروش را از سر راه‌تان بردارید و به سمت تجارتی پرسودتر حرکت کنید.

مزایای صفحه اختصاصی در لایف فست

کاهش هزینه ها

کاهش هزینه های اجاره ماهانه ، آب ، برق ،  گاز، هزینه نیرو 

فروش در کل کشور

فروش محصـولات شما در سـراسـر کشـور به دون نیاز به اجاد شعبه 

فروش 24 ساعته

فروش کالای شما در هر ساعت از شبانه روز به دون نیاز به استخدام نیرو 

بدون نیاز به پرداخت کمیسیون

کمترین کمیسیون نسبت به سایر مارکت ها

تسویه سریع

ﺗﺴﻮﯾﻪ سریع با فروشنده بعد از ارسال سفارش

فرآیند شروع همکاری با لایف فست

لایف فست  برای کمک به تمامی کسب کار ها در سراسر ایران راه اندازی شده است  تا بتواند کالاهای خود را بصورت آنلاین بفروش برسانند.
معلومات انفورماتیک شما در هر سطحی که باشد کارشناسان ما به شما کمک می کنند تا بتوانید براحتی محصولات خود را بفروشید
مهم ترین مزیت های  لایف فست  کمک به کسب و کارهای کوچک می باشد  که توانای تولید و پشتیبانی وب سایت و اپلیکیشن را ندارند .
محدودیتی برای فروش کالا وجود ندارد فقط کالاهایی مثل دخانیات و کالاهای قاچاق و سایر مواردی که طبق قوانین جمهوری اسلامی فروش آن ها ممنوع می باشد، امکان فروش آن در سایت وجود ندارد.

خدمات لایف فست 

اپلیکیشن اندرود با برند و لوگوی شما

شما می توانید با ثبت محصولات در پلت فرم هوشمند خرید لایف فست یک اپلیکیشن اندرود هدیه با نام و لوگوی شخصی خود دریافت نماید و می تواند اپلیکیشن خود را به مشتری یان  خود معرفی نماید تا به راحتی از محصولات شما دیدن نمایند اپلیکشن شما فقط در مارت بُنت اپ قابل انتشار می باشد 

محصولات شما در لایف فست

شما با داشتن یک صفحه اختصاصی در اپلیکیشن و وب سایت لایف فست  می توانید محصولات خود را به راحتی در سراسر ایران به فروش برسانید و از تبلیغات لایف فست استفاده نماید

 

کسب درآمد بدون پرداخت هزینه

تنها با پرداخت 5500 تومان برای هر روز هزینه پشتیبانی نرم افزاری خود را پرداخت نماید و از خدمات ماننده ثبت محصولات ، ویرایش محصولات ، اضافه کردن شبکه اجتماعی ، حساب داری ، انبار داری ، ثبت کد تخفیف ، پشتیبانی از مشتریان ، امکان نمایش شماره ها تماس  ، امکان نمایش ایمیل ، امکان تایید کامنت مشتری ، امکان فالو شدن توسط کاربران  

ایجاد حراجی و کوپن‌ های تخفیف

شما می توانید برای محصولات خود حراجی  ایجاد کنید 

یا برای یک دسته بندی از محصولات خود کوپن‌ های تخفیف ایجاد نماید 

و یا برای یک محصول تخفیف ایجاد نماید 

و به راحتی می توانید درصد تخفیف و میزان استفاده از تخفیفات را تنظیم نماید