درباره ما

در دنیای مدرن امروز با پیشرفت روز افزون تکنولوژی ، گسترش فعالیت های اینترنتی و تبدیل گوشی به کامپیوترهای جیبی ، افزایش حجم فعالیت های روزانه ، نبود فرصت کافی برای افراد ، ترافیک و آلودگی هوا و پررنگتر شدن زمان که هیچوقت برای ما کافی نبوده و با هیچ واحد پولی قابل خرید نیست،ما فضایی را برایتان ایجاد کرده ایم تا شما بتوانید بدون نیاز به حضور تمام آنچه که میخواهید و مطابق سلیقه یتان میباشد را برایتان فراهم سازیم.
ما همه میدانیم که اگر در دنیای امروز زمان را ذخیره کنیم و صرف معطلی در ترافیک برای خرید یک کالا نکنیم،از آینده جا نخواهیم ماند.زندگی مدرن یعنی در دنیای امروز هر راهکاری را که با روحیه من سازگارتر است و زودتر به علایق من پاسخ میدهد را هوشمندانه انتخاب کنم.
لایف فست با دارا بودن گروه های مختلف کالا،مانند لوازم خانگی،کالاهای دیجیتال،لوازم شخصی،کالاهای فرهنگی هنری و سرگرمی با بهترین کیفیت و تنوع به شما کمک میکند تا هرآنچه که نیازتان است را بصورت غیرحضوری فراهم سازید.
کاربران و مشتریان لایف فست میتوانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود،وب سایت یا اپلیکیشن لایف فست را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب کرده و خرید کنند.
لایف فست دارای تمامی مجوزهای مورد نیاز وزارت صنعت،معدن و تجارت و نماد اعتماد الکترونیک از مراجع ذی ربط میباشد.
یکی از الویت های لایف فست تولید و ارائه ی محتوای فنی موردنیاز کاربران با بالاترین استانداردها برای تسهیل در فرایند پیش از خرید کاربران میباشد.
به خوبی میدانیم که اگر بتوانیم به چند مسئله مهم مثل سرعت؛کیفیت و اصالت؛مناسبترین قیمیت و تضمین تعویض کالا ،پاسخی در شأن شما بدهیم به سود خودمان خواهد بود.لایف فست با درنظر گرفتن تمامی این موارد این فرصت را برای شما فراهم کرده که با حفظ کیفیت از خریدتان خشنود باشید.
ما محصولات دلخواه شما را با ارائه تصاویر حرفه ای و مشخصات فنی محصول به شما معرفی میکنیم و کمک میکنیم تا بتوانید انتخابی بهتر داشته باشید.همچنین با درنظر گرفتن نظرات و امتیازات کاربران در رابطه با آن محصول میتوانید با اطمینان خاطر ثبت سفارشتان را انجام دهید.
لایف فست با ارائه طیف گسترده ای از معتبرترین برندها در گروه های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد کنندگان و توزیع کنندگان اصلی در ایران،تلاش میکند تا نیازهای متفاوت مشتریان را برآورده سازد. همچنین ارائه قیمت های کا ملأ رقابتی و مناسب ،همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس ازفروش از الویت های لایف فست میباشد.
لایف فست با درک کامل اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و بکارگیری نهایت تلاش و ابزارهای دردسترس در تعاملات خود با تأمین کنندگان،می کوشد تا پایین ترین قیمت ها و بهترین خدمات را برای مشتریان خود فراهم آورد.همچنین لایف فست با ارائه طرح های تخفیفی و مشوق خرید میکوشد تا از تمامی مشتریان وفادار خود قدردانی کند.

جواب سوال‌هاتون رو می‌تونید در زیر پیدا کنید. در غیر اینصورت از ما بپرسید، ما همیشه به سوالاتتون جواب می‌دهیم.
شرایط کسب امتیاز از طریق ثبت نظر چیست؟
شما می توانید پس از دریافت سفارش، نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده درلایف فست بنویسید. پس از تایید نظر شما توسط کارشناسان لایف فست امتیاز برای شما ثبت می‌شود.تا قبل از تایید نظر امتیاز شما در قسمت تاریخچه بخش امتیازات در صف نمایش داده میشود.
چرا بایستی در حساب کاربری شماره کارت ثبت کنم؟
در صورتی که از خرید خود منصرف شوید لایف فست در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید
چرا بایستی در حساب کاربری آدرس ایمیل ثبت کنم؟
کلیه مکاتبات ایران کالا با آدرس ایمیل شما انجام می شود.